מלגה, הצלחה והגשמה

סטודנטים "מלגאי הנשיא" ותורמי התכנית החלוצית במפגש מרגש באוניברסיטה המתקיים בכל שנה והפך כבר למסורת

מלגאי הנשיא

תכנית "מלגאי הנשיא" הינה תכנית ייחודית, שבה מתקבלים צעירים וצעירות לאוניברסיטה, ללא הבחינה הפסיכומטרית. תכנית זו כבר שינתה את חייהם של למעלה מ- 300 צעירים וצעירות מהפריפריה החברתית והגאוגרפית ואפשרה להם להתגבר על הפער בין מיעוט המשאבים העומדים לרשותם לבין יכולותיהם האישיות המרשימות וללמוד במוסד אקדמי יוקרתי כאוניברסיטת תל אביב ולהשתלב בהצלחה בשוק העבודה. 

 

ביוזמת אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב, בהובלת עו"ד עדי אולמרט, מנכ"לית האגודה, התקיים מפגש מרגש של סטודנטים בתכנית אשר מקבלים מלגה לבין התורמים שלהם. את מפגש ההוקרה הוביל פרופ' אריאל פורת, נשיא האוניברסיטה.

 

עו"ד עדי אולמרט הדגישה את החשיבות הרבה במעורבות התורמים ובתמיכתם למען עתידם של הסטודנטים וכי בזכות הנתינה הסטודנטים מגשימים את החלום האקדמי. עדי דיברה על הצורך במשאבים נוספים כדי להמשיך לפזר טוב ולחולל שינוי. 

 

 

תמיר גילת, מאמין גדול של התכנית, מנציח שנים את זכרו של אביו, יצחק גילת ז״ל במלגות הנשיא, הודה בשם התורמים לכל מלגאי הנשיא על הזכות שהם מעניקים לתורמים לתמוך בהם. גילת הוסיף, שהוא וכל חבריו התורמים רואים בנתינה לצד שלישי אחריות חברתית של כל אדם שיכול להרשות לעצמו ושהנתינה לאחר היא הדבר המתגמל ביותר שיש.

 

 

 

גילת איחל לכל אחד מהמלגאים, שבאחד מהימים יוכל גם הוא לשבת מהצד השני של השולחן ולתרום לסטודנטים נזקקים אחרים.​

 

גילת הוסיף שתמיכה בסטודנטים נזקקים הינה חיונית לחיזוק החברה הישראלית והאקדמיה שהיא אחת מיסודותיה החשובים של המדינה. גילת סיים בציטוט של הדלאי לאמה שעצם הדאגה לאחר היא הדבר המתגמל ביותר שאדם יכול לעשות.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>