המועדון העסקי-אקדמי

 

היועצת המשפטית לממשלה עו"ד גלי בהרב מיארה, מתוך מפגש המועדון העסקי-אקדמי שהתקיים ב- 28.9.22. צילום: איציק בירן

היועצת המשפטית לממשלה עו"ד גלי בהרב מיארה, מתוך מפגש המועדון העסקי-אקדמי שהתקיים ב- 28.9.22. צילום: איציק בירן

 

על המועדון

המועדון העסקי-אקדמי, פורום תומכי האוניברסיטה, הינו פורום לחברים בלבד.
הפורום כולל את ההנהגה האקדמית של אוניברסיטת תל אביב לצד המנהיגות העסקית והציבורית של מדינת ישראל: מנכ"לים ויו"רים של החברות הגדולות במשק הישראלי, חברות בינלאומיות, פירמות גדולות, יזמים בעלי הון ואנשי עסקים.

 

המפגשים

המועדון העסקי-אקדמי הוא הממשק שבין ראשי הקהילה העסקית והקהילה האקדמית בישראל. 
המועדון מארח במפגשים שלו תחת כנפי האוניברסיטה דמויות מפתח בציבור הישראלי: מנגיד בנק ישראל, דרך שרי אוצר ומשפטים, רמטכ"לים, ראשי מוסד ושב"כ, אנשי תרבות, רוח וספר. 
באירועים האחרונים התארחו במועדון העסקי-אקדמי: הרמטכ"ל היוצא, רא"ל במיל' אביב כוכבי, היועצת המשפטית לממשלה, עו"ד גלי בהרב-מיארה, זוכה פרס נובל לכלכלה, פרופ' פול רומר, ראש המוסד בעת כהונתו, יוסי כהן, נגיד בנק ישראל פרופ' אמיר ירון, פרקליט המדינה לשעבר עו"ד שי ניצן, הסופר דויד גרוסמן ועוד.

לרשימת האירועים המלאה >> 

 

 

המשימה משותפת

הצטרפות למועדון באמצעות התרומה לקרן לתשתיות ולמלגות דוקטורנטים, היא השקעה במחקר האקדמי האיכותי והחדשני המתקיים כיום בישראל, באוניברסיטת תל אביב כאוניברסיטת המחקר הגדולה בארץ.

הרבה מן המחקר עוסק בטכנולוגיה ורפואה מתקדמת ומצילת חיים, מייצר ידע חדש בעל השפעה גדולה ומניב פירות מהם נהנית כלל החברה היום והינם מקור גאווה אדירה ויתרון ישראלי, הממצב אותנו כלכלית, עסקית ומדינית בעולם.

 

 

התרומה לקרן המלגות לדוקטורנטים ומחקר הינה למעשה גם השקעה בדור הצעיר של החוקרים של מדינת ישראל, דוקטורנטים ודוקטורנטיות מצוינים השוקדים על גילוי הרעיון הגדול הבא ובעזרתם נגיע רחוק.

במובנים רבים, ניתן לראות בהם יזמים אקדמיים, שנוטלים סיכונים רעיוניים ומחקריים, ומובילים אותנו לכיוונים חדשים.

אנו רואים חשיבות רבה בהשקעה בדור הצעיר של המחקר, באפשרות לייצר ידע חדש ולהטביע חותם על התקדמות האנושות ועל החיים של כל אחד ואחת מאתנו.

פורום המועדון העסקי-אקדמי מתכנס לאירועים מגוונים אחת לחודשיים, ומוזמן גם למפגשים מעניינים נוספים המתקיימים באוניברסיטה עבור קהילת התומכים והידידים. 

 

 

החברות:

החברות בפורום מוענקת כהוקרה לתורמים אשר תרמו מעל ל- 5,000 ₪ לקרן הדוקטורנטים של אוניברסיטת תל-אביב. אגודת הידידים מוכרת כמוסד ציבורי על ידי מס הכנסה ומאושרת לצורכי תרומות מיוחדות או גדולות לפי סעיף 46 ו-46 (א) לפקודת מס הכנסה.

להצטרפות למועדון העסקי אקדמי >> 

 

לפרטים נוספים: נגה יונש, המועדון העסקי-אקדמי  03-6406549  |  nogajonas@tauex.tau.ac.il

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>