קמפיין גיוס מלגות לדוקטורנטים ומחקר

קמפיין מלגות לדוקטורנטים ומחקר

אוניברסיטת תל אביב הינה אוניברסיטת המחקר הציבורית הגדולה בישראל, עם 30,000 סטודנטים  ו-180,000 בוגרים מכל התחומים. 


אוניברסיטת תל אביב בולטת במצוינות אקדמית מחקרית ברמה בינלאומית: 2,400 המצאות חדשות ו-100 חברות סטארט-אפ הם תוצר של מחקרים של חוקרי האוניברסיטה. בכל שנה עורכים חוקרי האוניברסיטה 3500 מחקרים ב-400 מעבדות מחקר והם עומדים בצמרת קהילת המחקר הישראלית והבינלאומית, עם מחקרים מדעיים פורצי דרך המשפיעים באופן ישיר על כל תחומי החיים והתרבות.

 

כמו כל האוניברסיטאות בישראל, גם אוניברסיטת תל אביב מתמודדת עם אתגר "בריחת המוחות". 29% מהסגל המחקרי של מדינת ישראל שצמח כאן מגיל גן ועד סיום תארים מתקדמים, חוקר ומרצה כיום באוניברסיטאות בחו"ל!  ישראל מאבדת את מיטב המוחות שלה.

 

איך אפשר לעזור?


מנוע הצמיחה שעומד בבסיס המחקר באקדמיה הם הדוקטורנטים והדוקטורנטיות של אוניברסיטת תל אביב. הם המצוינים ביותר, דור העתיד של זוכי פרס נובל שמבצעים כבר היום את המחקרים שמניעים את העולם קדימה למקומות טובים יותר. אלו הם חוקרים צעירים אשר ניתן לראות בהם יזמים אקדמיים, שנוטלים סיכונים רעיוניים ומחקריים, ומובילים את ישראל לכיוונים חדשים.

 

אחת הדרכים המרכזיות לסייע לצעירים הנחושים הללו, היא על ידי הענקת מלגות לצד השקעה בתשתיות המחקר: מעבדות ואמצעי מחקר. גובה מלגת קיום שנתית הינה 80,000 ₪ לשנה.


רבים מהדוקטורנטים נדרשים גם לפרנס את משפחותיהם הצעירות. עבורם, מלגה עשויה להיות הגורם המכריע, שיאפשר להם למקד את תשומת לבם במחקר.


אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב: לשים את המחקר על האג'נדה הפילנתרופית בישראל


אגודת ידידי האוניברסיטה היא עמותה עצמאית הפועלת לצד האוניברסיטה ומלווה אותה בגיוס משאבים חומריים ותמיכה ציבורית. האגודה מסייעת לאוניברסיטה בשתי דרכים עיקריות: גיוס מעגלי תמיכה ציבוריים ועסקיים בישראל וגיוס תרומות להשקעה במחקר, הוראה, מלגות ופיתוח הקמפוס.

משימתנו העיקרית: גיוס תמיכה ציבורית ותרומות למלגות לחוקרים צעירים ומחקר.

 

אנו מזמינים כל אחד ואחת אשר עתיד מדינת ישראל חשוב לו, להצטרף למעגל התמיכה של אוניברסיטת תל אביב.

 
נשיא האגודה אמנון דיק מנכ"לית האגודה עו"ד עדי אולמרט(אגודת הידידים מוכרת כמוסד ציבורי על ידי מס הכנסה ומאושרת לצורכי תרומות
לפי סעיף 46 ו-46 (א) לפקודת מס הכנסה)

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive