המועדון העסקי-אקדמי

המועדון העסקי אקדמי

המועדון העסקי-אקדמי, פורום תומכי האוניברסיטה, הינו פורום לחברים בלבד.
הפורום כולל את ההנהגה האקדמית של אוניברסיטת תל אביב לצד המנהיגות העסקית והציבורית של מדינת ישראל: מנכ"לים ויו"רים של החברות הגדולות במשק הישראלי, חברות בינלאומיות, פירמות גדולות, יזמים בעלי הון ואנשי עסקים.

 

המפגשים:

החברים מוזמנים לשישה מפגשים בשנה. במועדון מתארחים באופן קבוע, למפגש קרוב ובלתי אמצעי, אישים מרכזיים בציבוריות הישראלית בכל התחומים. בשנים האחרונות התארחו בפורום: שר הביטחון משה (בוגי) יעלון, מעצב העל הבינ"ל קארים ראשיד, הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ, הסופר עמוס עוז, האמנית מיכל רובנר, יאיר לפיד (במהלך תקופת כהונתו כשר האוצר), השחקנים והיוצרים איתי טיראן, משה קפטן, עמרי ניצן, היוצר מתיו ויינר  ועוד רבים.

  • מפגש מיוחד עם נגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג, בשיח עם הפרשן הכלכלי של חדשות 10 ומגיש מוסף "אנליסט" מתן חודורוב התקיים ב-25 באוקטובר 2017.
  • אירוע 'העליונים החדשים' התקיים ב-15 ביוני 2017, כפאנל עם השר לשעבר גדעון סער, עם ח"כ ציפי לבני ועם העיתונאית והסופרת נעמי לויצקי, אשר השיקה באירוע את המהדורה המעודכנת לספרה 'העליונים'.
  • אירוע 'רנסנס ישראלי', התקיים ב-14 במרץ 2017, כדיאלוג בין היוצר מאור זגורי והסופר דרור משעני.  
  • ב-10 בפברואר 2017 התקיים אירוע 'נשות הנשיאים' עם הרצאתו של פרופ' יוסי שיין, ראש ביה"ס למדע המדינה וממשל ועם הקרנת בכורה של הסרט ג'קי בכיכובה של נטלי פורטמן, על ג'קי קנדי.
  • ב-27 בנובמבר 2016, התארח ראש אמ"ן של צה"ל, האלוף הרצי הלוי, להרצאה ושיחה בלתי אמצעית.
  • כמו-כן, התקיימו ב-2016 מפגשים עם שרת המשפטים איילת שקד ועם שר האוצר משה כחלון

 

עוד על המועדון  ולמה כדאי להיות חברים בו>>

 

 

המשימה משותפת:

ההצטרפות למועדון באמצעות התרומה לקרן לתשתיות ולמלגות דוקטורנטים, היא השקעה במחקר האקדמי האיכותי והחדשני המתקיים כיום בישראל, באוניברסיטת תל אביב כאוניברסיטת המחקר הגדולה בארץ.

הרבה מן המחקר עוסק בטכנולוגיה ורפואה מתקדמת ומצילת חיים, מייצר ידע חדש בעל השפעה גדולה ומניב פירות מהם נהנית כלל החברה היום והינם מקור גאווה אדירה ויתרון ישראלי, הממצב אותנו כלכלית, עסקית ומדינית בעולם.

 

התרומה לקרן המלגות לדוקטורנטים ומחקר הינה למעשה גם השקעה בדור הצעיר של החוקרים של מדינת ישראל, דוקטורנטים ודוקטורנטיות מצוינים השוקדים על גילוי הרעיון הגדול הבא ובעזרתם נגיע רחוק.

במובנים רבים, ניתן לראות בהם יזמים אקדמיים, שנוטלים סיכונים רעיוניים ומחקריים, ומובילים אותנו לכיוונים חדשים.

אנו רואים חשיבות רבה בהשקעה בדור הצעיר של המחקר, באפשרות לייצר ידע חדש ולהטביע חותם על התקדמות האנושות ועל החיים של כל אחד ואחת מאתנו.

 

פורום המועדון העסקי-אקדמי מתכנס לאירועים מגוונים אחת לחודשיים, ומוזמן גם למפגשים מעניינים נוספים המתקיימים באוניברסיטה עבור קהילת התומכים והידידים. 

 

 

החברות:

החברות בפורום מוענקת כהוקרה לתורמים אשר תרמו מעל ל- 5,000 ₪ לקרן הדוקטורנטים של אוניברסיטת תל-אביב. (אגודת הידידים מוכרת כמוסד ציבורי על ידי מס הכנסה ומאושרת לצורכי תרומות מיוחדות או גדולות לפי סעיף 46 ו-46 (א) לפקודת מס הכנסה).

להצטרפות ולפרטים נוספים: רונה צרפתי, רכזת המועדון העסקי-אקדמי  03-6406856
ובאתר אגודת הידידים>>

 

​​

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive