המועדון העסקי-אקדמי

המועדון העסקי-אקדמי, פורום תומכי האוניברסיטה, הינו פורום לחברים בלבד.
הפורום כולל את ההנהגה האקדמית של אוניברסיטת תל אביב לצד המנהיגות העסקית והציבורית של מדינת ישראל: מנכ"לים ויו"רים של החברות הגדולות במשק הישראלי, חברות בינלאומיות, פירמות גדולות, יזמים בעלי הון ואנשי עסקים.

 

המפגשים:

החברים מוזמנים לשישה מפגשים בשנה. במועדון מתארחים באופן קבוע, למפגש קרוב ובלתי אמצעי, אישים מרכזיים בציבוריות הישראלית בכל התחומים. בשנים האחרונות התארחו בפורום: שר הביטחון משה (בוגי) יעלון, מעצב העל הבינ"ל קארים ראשיד, הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ, הסופר עמוס עוז, האמנית מיכל רובנר, יאיר לפיד (במהלך תקופת כהונתו כשר האוצר), השחקנים והיוצרים איתי טיראן, משה קפטן, עמרי ניצן, היוצר מתיו ויינר  ועוד רבים.

  • אירוע 'רנסנס ישראלי', התקיים ב-14 במרץ 2017, כדיאלוג בין היוצר מאור זגורי והסופר דרור משעני.  
  • ב-10 בפברואר 2017 התקיים אירוע 'נשות הנשיאים' עם הרצאתו של פרופ' יוסי שיין, ראש ביה"ס למדע המדינה וממשל ועם הקרנת בכורה של הסרט ג'קי בכיכובה של נטלי פורטמן, על ג'קי קנדי.
  • ולפני כן, ב-27 בנובמבר 2016, התארח ראש אמ"ן של צה"ל, האלוף הרצי הלוי, להרצאה ושיחה בלתי אמצעית.
  • כמו-כן, התקיימו ב-2016 מפגשים עם שרת המשפטים איילת שקד ועם שר האוצר משה כחלון

 

עוד על המועדון  ולמה כדאי להיות חברים בו>>

 

 

המשימה משותפת:

המשותף לכל החברים,  היא תמיכה במחקר  אקדמי מעולה  שהוא הערובה לשגשוגה של הכלכלה והחברה בישראל. בשנת 2016 לכבוד יום ההולדת ה-60 של אוניברסיטת תל- אביב המועדון העסקי-אקדמי לקח על עצמו המועדון כמשימה משותפת לגייס 60 מלגות לדוקטורנטים- החוקרים והחוקרות  המבריקים ביותר.

במובנים רבים, ניתן לראות בדוקטורנטים יזמים אקדמיים, שנוטלים סיכונים רעיוניים ומחקריים, ומובילים את מדינת ישראל לכיוונים חדשים. אנו באוניברסיטת תל אביב מבינים שהדרך הטובה ביותר לתמוך בצעירים הנחושים הללו, בדרכם לעוד הישג חשוב ומצוין, היא על ידי הענקת מלגות. רבים מהדוקטורנטים שלנו נשואים והורים לילדים, ונדרשים לפרנס את משפחותיהם. עבורם, מלגה עשויה להיות הגורם המכריע, שיאפשר להם למקד את כל תשומת לבם במחקר, ולהמשיך בעבודתם החשובה באקדמיה.

 

להכרות איתם>>

 

 

החברות:

החברות בפורום מוענקת כהוקרה לתורמים אשר תרמו מעל ל- 5,000 ₪ לקרן הדוקטורנטים של אוניברסיטת תל-אביב. (אגודת הידידים מוכרת כמוסד ציבורי על ידי מס הכנסה ומאושרת לצורכי תרומות מיוחדות או גדולות לפי סעיף 46 ו-46 (א) לפקודת מס הכנסה).

להצטרפות ולפרטים נוספים: רונה צרפתי, רכזת המועדון העסקי-אקדמי  03-6406856
ובאתר אגודת הידידים>>

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive