לילה עם אריות וקרולינה במוזיאון הטבע החדש

לחברי המועדון העסקי-אקדמי, חבר הנאמנים וארגון הבוגרים של אוניברסיטת תל אביב ניתנה זכות הראשונים להתרשם ממוזיאון הטבע החדש ע"ש שטיינהרדט, בערב מיוחד עם ד"ר נועה שנקר וקרולינה.

18 ספטמבר 2017
לילה עם אריות וקרולינה במוזיאון הטבע החדש

לחברי אגודת הידידים וארגון הבוגרים של אוניברסיטת תל אביב ניתנה זכות הראשונים להיחשף למוזיאון הטבע החדש ע"ש שטיינהרדט, שיפתח בקרוב לציבור הרחב. 

 

הידידים והבוגרים סיירו במוזיאון ונהנו מקבלת פנים חגיגית על מרפסת המוזיאון הצופה על שפלת החוף. את הערב פתחה פרופ' תמר דיין, יו"ר מוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט. לאחריה נשא דברים פרופ' יוסף קלפטר, נשיא אוניברסיטת תל אביב שהדגיש ואמר "ידידים ובוגרים כאחד - אתם שותפים להצלחה של האוניברסיטה הזו ויש בכם היכולת והכוח - ובעיני, אפילו המחויבות - להשפיע ולתרום לכלל החברה". 

קרולינה, פרופ' תמר דיין, נשיא האוניברסיטה פרופ' יוסף קלפטר ומנכ"ל האוניברסיטה מרדכי כהן
אמנון דיק, יו"ר אגודת הידידים, ברך יחד עם הנשיא לשנה החדשה והזמין את האורחים היות חלק מפורום תומכי אוניברסיטת תל אביב באמצעות תרומה למלגות לדוקטורנטים פורצי דרך

 

הערב המשיך עם הרצאתה של ד"ר נועה שנקר, מומחית לאקולוגיה ימית בעלת שם עולמי מבית הספר לזואולוגיה ואוצרת במוזיאון, עם הרצאתה "איך עושים לימונדה מתחת למים?", במהלכה אמרה שהאוניברסיטה משלמת לה כדי לעשות את מה שהיא הכי אוהבת - להיות בים ולחקור. עוד הוסיפה נועה שהיא גאה להיות להקת החימום של קרולינה, שחתמה את האירוע במופע עם להיטה הגדולים. 

ד"ר נועה שנקר וקרולינה עם יו"ר אגודת הידידים אמנון דיק. צילום: איציק בירן
בכירי שני הארגונים, הן הידידים והן הבוגרים, התייצבו כאמור במלוא עוצמתם כאשר באוויר ריחפה אווירת חג. את פני האורחים קיבלו גם מנכ"לית אגודת הידידים וראש ארגון הבוגרים סיגל אדר, מנהלת ארגון בוגרי האוניברסיטה סיגלית בן חיון, ומנהלת מערך פעילות אגודת הידידים דנה רכטמן. בין האורחים שהגיעו: נתן חץ מנכ"ל חברת אלוני חץ, דויד אסיא, שי מאייר, עמי פדרמן, ענת לוין, עו"ד ריצ' רוברטס, עו"ד טל בנד, לוי יצחק, רוני רוס, רון וחנה לבקוביץ, אבי אדרי מבעלי סינמה סיטי, רמי ואירנה שלמור, עו"ד יוסי עבאדי ואחרים. 

 

בין הבוגרים: שופט בית המשפט העליון ד"ר יורם דנציגר, השופטת אדנקו סבחת-חיימוביץ, ד"ר רון וקסלר מנכ"ל ישראכרט, השחקנית לימור גולדשטיין, אורי אלון מנכ"ל קבוצת גוליבר ועוד. 

 

לתמונות מהערב המיוחד>
 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive